+48 32 271 567 9
Otwarte 10:00 - 18:00, soboty 10:00 - 14:00. Zapraszamy!

Snuza Hero, przenośny monitor oddechu przypinany do pieluszki dziecka. Zaprojektowany dla wygody i wydajności!

Najniższa cena w Internecie – kupuj online >> Kliknij, by przejść do oferty sklepu!

Logo SnuzaSnuza to marka, która specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji małych urządzeń elektronicznych, które wykorzystują technologie bio – sensoryczne. Główną ideą firmy Snuza od początku ich działalności, było stworzenie jak najmniejszego urządzenia, które zarazem byłoby jak najbardziej funkcjonalne – w myśl tej idei powstał, np. Snuza Hero, który jest jednym z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na polskim rynku. Ich głównymi produktami są monitory oddechu dla niemowląt, które zdobyły uznanie wśród klientów ze względu na swą jakość i bezawaryjność. Cechą, która wyróżnia firmę Snuza na tle konkurencji jest fakt, iż otrzymała nagrodę PTPA AWARDS przyznawaną przez członków 60000 rodzin, które dokonały oceny i testów w własnych domach.

Monitor Hero z dzieckiem

Mobilny monitor oddechu Snuza Hero przypinany do pieluszki dziecka wychwytujący najmniejsze ruchy oddechowe noworodka. W razie braku wykrycia ruchów oddechowych lub gdy oddech noworodka nie przekracza 8 wdechów na minutę, alarmuje głośnym sygnałem dźwiękowym. Jeśli urządzenie nie wykryje ruchów brzucha noworodka przez 15 sekund, Hero zacznie wibrować, by pobudzić dziecko w celu przywrócenia oddechu.

Urządzenie przełącza się w tryb monitoringu oddechu po udanym wybudzeniu i wykryciu oddechu dziecka. Ponadto urządzenie przekazuje informacje o ilości niebezpiecznych sytuacji związanych z jakością oddechu dziecka. Jeśli urządzenie nie wykryje ruchów oddechowych w przeciągu 5 sekund od momentu próby wybudzenia, Snuza Hero zacznie podnosić głośny alarm dźwiękowy.

 

Alarm dźwiękowy - ikonkaAlarm po 20 sekundach bezdechu dzieckaBezprzewodowy - ikonkaBez kabli, przewodów oraz płyt sensorycznych
Wibracje - ikonkaStymulacja wibracjamiStymulacja wibracjami - ikonkaKlipsy do przymocowania na pieluszkę

Snuza Hero przenośny monitor oddechu

Specyfikacja:

Waga:

 • Netto (bez opakowania): 40g
 • Brutto (z opakowaniem): 200g

 
Wymiary urządzenia:

 • Długość: 72,67 mm
 • Szerokość: 43,30 mm
 • Głębokość: 29,15 mm

 
Bateria – baterie CR2

Wymiary oryginalnego pudełka:

 • Długość: 160 mm
 • Wysokość: 220 mm
 • Głębokość: 40 mm

 
Poziom głośności alarmu dźwiękowego: 85 db

Certyfikaty:

 • CE (2001/95/EC, 89/336/EEC) (TV Rheinland)
 • RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive – dyrektywa UE)
 • FCC (Federal Communications Commission – USA)
 • ISO9001:2008

 
Instrukcja obsługi Snuza HERO w języku polskim PDF – pobierz

Prezentacja wideo:

Podsumowanie

Cechy produkty:

 • Małe rozmiary
 • Przenośny monitor oddechu
 • Łatwy w obsłudze

Jak pracuje urządzenie?

 • Delikatny dźwięk informujący o tym, że urządzenie jest włączone
 • Wskaźnik ruchów oddechowych informujący o słabym bądź nieregularnym oddechu
 • Wibracje po 15 sekundach od braku wykrycia oddechu
 • Głośny alarm dźwiękowy po 20 sekundach od braku wykrycia wdechów lub po trzech nieudanych próbach wybudzenia dziecka

Opakowanie Snuza Hero

Mały poradnik o działaniu Snuza Hero

Hero jest mobilnym monitorem oddechu, którego sensor potrzebuje stałego kontaktu ze skórą dziecka w okolicy brzucha. W przypadku utracenia styku, urządzenie poinformuje Cię o tym specyficznym alarmem dźwiękowym.
W celu zapobiegania fałszywym alarmom przez Snuza Hero zaleca się:

 • Używania prawidłowego rozmiaru pieluchy. Zbyt duża rozluźni się wokół talii dziecka, powodując w ten sposób utratę kontaktu sensorów ruchów oddechowych ze skórą w okolicy brzuszka dziecka
 • Upewnić się czy urządzenie jest poprawnie przymocowane do pieluszki. W tym celu zawiń wzdłuż górnej krawędzi pieluszkę przed założeniem monitora
 • Upewnij się, że czujnik ruchu jest w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem
 • Użyj rzepów, aby pieluszka dobrze przylegała do brzuszka dziecka
 • Umieść przenośny monitor Snuza Hero na odpowiednio zawiniętą cześć pieluszki wykorzystując pełny zakres jego uchwytu

Bardzo ważne! Snuza Hero jest wstanie wykryć nawet najmniejszy ruch zewnętrzny, np. turbulencje podczas jazdy samochodem lub wózkiem, które mogą zakłócać pracę urządzenia. Dlatego zaleca się używanie urządzenia tylko podczas bezruchu dziecka.

Zakładanie monitora
Prawidłowe dopasowanie pieluszki jest niezbędne dla prawidłowego działania monitora. Przednią części pieluszki należy zawinąć wzdłuż górnej krawędzi i upewnić się, że pieluszka dobrze przylega do brzuszka dziecka (do tej właśnie części pieluszki należy założyć monitor). Pieluszka powinna dobrze przylegać do ciała, a jej górna krawędź powinna przebiegać tuż pod pępkiem dziecka. Zbyt luźne zapięcie pieluszki może spowodować, że sensor ruchów oddechowych utraci bezpośredni kontakt z brzuszkiem dziecka i monitor podniesie fałszywy alarm. Staraj się, aby pieluszka dziecka podczas pracy urządzenia była zawsze czysta. Pełna lub mokra może spowodować odchylenie się czujnika. Jeśli dziecko śpi na boku, monitor powinien być umieszczony nieco dalej od pępka.
Dopasowanie urządzenia
Zakładając Snuza Hero przenośny monitor oddechu dla niemowląt powinieneś móc włożyć palec pomiędzy pieluszkę, a ciało dziecka. Upewnij się, że sensor ruchów oddechowych jest w stałym kontakcie z brzuszkiem dziecka, najlepiej w okolicy pępka (wyjątek stanowi, gdy dziecko śpi na boku).
Wymiana baterii
Do tego modelu monitora należy używać baterię CR2 (CR15270). Żywotność baterii zależy od częstotliwości użytkowania. Jej żywotność znacznie różni się w zależności od średniego dziennego czasu stosowania lub od czasu i liczby alarmów. Niepotrzebne włączanie i wyłączanie urządzenia w krótkim odstępie czasu także skraca żywotność baterii. Jeśli liczba alarmów (fałszywych) jest zbyt wysoka, należy sprawdzić przyczepność urządzenia z pieluszką. Jeśli wskaźnik akumulatora informuje że bateria jest wyczerpana lub bliska wyczerpaniu (migająca dioda w kolorze czerwonym lub pomarańczowym), należy zastąpić ją nową baterią. Typowy czas pracy przed wymianą baterii wynosi 4-6 miesięcy przy użytkowaniu urządzenia średnio 8 godzin dziennie.
Bardzo ważne! Przed użyciem zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi. W nowych opakowaniach Snuza Hero jest ona w języku polskim!

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

☑ Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą monitorów dla niemowląt Snuza, Angelcare, Luvion i Babysense
☑ Zapewniamy serwis oraz gwarancję 24 miesiące na zakupiony produkt
☑ W ofercie tylko oryginalnie zapakowane i w pełni sprawne monitory oddechu pochodzące z oficjalnej dystrybucji
☑ Wysyłka 24h
☑ Posiadamy najniższe ceny w Internecie
☑ Mamy wiedzę i doświadczenie, istniejemy od 1990 roku

Karta produktu
Ocena
3.5 based on 16 votes
Marka
Snuza
Nazwa
Hero
Cena
PLN 399

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *