+48 32 271 567 9
Otwarte 10:00 - 18:00, soboty 10:00 - 14:00. Zapraszamy!

Snuza Hero MD, monitor przypinany do pieluszki rekomendowany przez placówki medyczne!

Najniższa cena w Internecie – kupuj online >> Kliknij, by przejść do oferty sklepu!

Logo SnuzaSnuza to marka, która specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji małych urządzeń elektronicznych, które wykorzystują technologie bio – sensoryczne. Główną ideą firmy Snuza od początku ich działalności, było stworzenie jak najmniejszego urządzenia, które zarazem byłoby jak najbardziej funkcjonalne – w myśl tej idei powstał, np. Snuza Hero, który jest jednym z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na polskim rynku. Ich głównymi produktami są monitory oddechu dla niemowląt, które zdobyły uznanie wśród klientów ze względu na swą jakość i bezawaryjność. Cechą, która wyróżnia firmę Snuza na tle konkurencji jest fakt, iż otrzymała nagrodę PTPA AWARDS przyznawaną przez członków 60000 rodzin, które dokonały oceny i testów w własnych domach.

Hero MD z dzieckiem
Nowy na rynku przenośny monitor oddechu Snuza Hero MD (Medical Device) z certyfikatem medycznym przeznaczony do monitorowania ruchów oddechowych u niemowląt i wykrywania bezdechu. Rekomendowany przez placówki medyczne daję największą gwarancję jakości. Bezprzewodowy, bardzo prosty w obsłudze, mocowany na pieluszce, idealny dla noworodka.

Alarm dźwiękowy - ikonkaAlarm po 20 sekundach bezdechu dzieckaBezprzewodowy - ikonkaBez kabli, przewodów oraz płyt sensorycznych
Wibracje - ikonkaStymulacja wibracjamiStymulacja wibracjami - ikonkaKlipsy do przymocowania na pieluszkę

Uwaga! Oryginalna Snuza Hero z certyfikatem medycznym posiada znaczek MD na naklejce urządzenia oraz na opakowaniu. By ustrzec się próby oszustwa, koniecznie kupuj urządzenia Snuza tylko w rekomendowanych sklepach zatwierdzonych przez markę Snuza. Dzięki temu oprócz oryginalnego produktu, otrzymujesz 24 miesięczną gwarancję oraz możliwość użyczenia bezpłatnego urządzenia na czas ewentualnych zgłoszeń reklamacyjnych przez przedstawiciela marki Snuza w Polsce.

Snuza Hero MD

Specyfikacja:

Waga:

 • Netto (bez opakowania): 40g
 • Brutto (z opakowaniem): 200g

 
Wymiary urządzenia:

 • Długość: 72,67 mm
 • Szerokość: 43,30 mm
 • Głębokość: 29,15 mm

 
Bateria – baterie CR2

Wymiary oryginalnego pudełka:

 • Długość: 160 mm
 • Wysokość: 220 mm
 • Głębokość: 40 mm

 
Poziom głośności alarmu dźwiękowego: 85 db

Certyfikaty:

 • CE (2001/95/EC, 89/336/EEC) (TV Rheinland)
 • RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive – dyrektywa UE)
 • FCC (Federal Communications Commission – USA)
 • ISO9001:2008

 
Instrukcja obsługi Snuza HERO w języku polskim PDF – pobierz

Prezentacja wideo:

Snuza Hero MD w plastikowym opakowaniu

Jak działa Snuza Hero MD?

Snuza Hero MD przenośny monitor oddechu dla niemowląt, bezpiecznie i wygodnie monitoruje ruchy oddechowe dziecka podczas snu, co umożliwi podjęcie interwencji w przypadku wystąpienia bezdechu lub wystąpieniu niskiej ilości ruchów oddechowych. Monitor powinien być zapięty do pieluszki, co umożliwi jego przeniesienie oraz zapewni całkowitą mobilność. Nie wymaga żadnych kabli, płyt sensorycznych, płaskich powierzchni oraz nie wymaga żadnych zewnętrznych źródeł zasilania. Monitor wykrywa najmniejsze ruchy oddechowe i zaalarmuje jeśli liczba ruchów oddechowych spadnie do 8 lub poniżej na 1 minutę (ostrzeżenie to można wyłączyć) lub jeśli monitor nie wykryje ruchów oddechowych przez okres 20 sekund.

W pierwszej kolejności urządzenie zacznie wibrować, aby pobudzić dziecko do wznowienia oddychania, jeśli nie wykryje ruchu oddechowego dziecka przez 15 sekund. Jeśli oddech zostanie wznowiony w ciągu 5 sekund po wibracjach, wskaźnik oddechu zapali się na czerwono, aby zasygnalizować 15 sekundową przerwę w oddychaniu. W przypadku gdy monitor wykryje trzy takie zdarzenia (brak oddechu / trzykrotna wibracja), urządzenie poinformuje sygnałem dźwiękowym o tej sytuacji po wystąpieniu trzeciego przypadku. Sygnał dźwiękowy będzie krótki i połączony z miganiem diody wskaźnika ruchów oddechowych. Alarm dźwiękowy będzie trwał tak długo, aż opiekun dziecka podejdzie i wyłączy alarm. Alarm można wyłączyć przez jednoczesne naciśnięcie przycisku ON/OFF (Włącz/Wyłącz) i przycisku MODE/OFF (Funkcje/Wyłącz) lub poprzez wyłączenie monitora i jego późniejsze włączenie. Funkcja alarmu pobudzania wibracjami może być na stałe wyłączona poprzez naciśnięcie przycisku MODE/OFF (Funkcje/Wyłącz) przez 2 sekundy, co zostanie zasygnalizowane krótkim sygnałem dźwiękowym oraz miganiem diody wskaźnika ruchów oddechowych oraz diody wskaźnika alarmu. Jeśli urządzenie zostanie wyłączone i włączone ponownie, funkcja alarmu pobudzania wibracjami zostanie automatycznie uaktywniona.

Wymiana baterii
Do tego modelu monitora należy używać baterię CR2 (CR15270). Żywotność baterii zależy od częstotliwości użytkowania. Jej żywotność znacznie różni się w zależności od średniego dziennego czasu stosowania lub od czasu i liczby alarmów. Niepotrzebne włączanie i wyłączanie urządzenia w krótkim odstępie czasu także skraca żywotność baterii. Jeśli liczba alarmów (fałszywych) jest zbyt wysoka, należy sprawdzić przyczepność urządzenia z pieluszką. Jeśli wskaźnik akumulatora informuje że bateria jest wyczerpana lub bliska wyczerpaniu (migająca dioda w kolorze czerwonym lub pomarańczowym), należy zastąpić ją nową baterią. Typowy czas pracy przed wymianą baterii wynosi 4-6 miesięcy przy użytkowaniu urządzenia średnio 8 godzin dziennie.

Bardzo ważne! W pudełku wraz z urządzeniem otrzymujesz instrukcję obsługi w języku polskim! W niej znajdziesz jeszcze więcej informacji o specyfice działania i użytkowania urządzenia, dlatego przed rozpoczęciem używania, prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do opakowania.

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

☑ Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą monitorów dla niemowląt Snuza, Angelcare, Luvion i Babysense
☑ Zapewniamy serwis oraz gwarancję 24 miesiące na zakupiony produkt
☑ W ofercie tylko oryginalnie zapakowane i w pełni sprawne monitory oddechu pochodzące z oficjalnej dystrybucji
☑ Wysyłka 24h
☑ Posiadamy najniższe ceny w Internecie
☑ Mamy wiedzę i doświadczenie, istniejemy od 1990 roku

Karta produktu
Ocena
no rating based on 0 votes
Marka
Snuza
Nazwa
Hero MD
Cena
PLN 449

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *