+48 32 271 567 9
Otwarte 10:00 - 18:00, soboty 10:00 - 14:00. Zapraszamy!

Owlet, inteligentny monitor skarpetka. Koniec fałszywych alarmów, wzywa tylko w razie potrzeby!


 

Logo OwletOwlet to stosunkowo świeża marka, ale mimo krótkiego czasu funkcjonowania, zdążyła już zdobyć rzesze fanów. Główną zasługą zdobycia tak sporej ilości klientów, była spora doza innowacji w swoich produktach. Ich głównym produktem jest inteligentna skarpetka dla niemowląt, która w czasie rzeczywistym monitoruje oddech. Innowacyjne podejście do tego typu produktów i niezwykła kreatywność projektantów firmy Owlet, pozwoliła stworzyć produkt niezwykle zaawansowany technologicznie, który może się nawet połączyć z smartfonem, dzięki czemu nie trzeba już kupować osobnego urządzenia. Marka Owlet została wyróżniona licznymi nagrodami, a rozpisywały się o niej najpopularniejsze gazety w Stanach Zjednoczonych min. Fox News, The Washington Post, Mashable oraz ABC News.

Skarpetka Owlet monitor oddechu

Owlet – monitor skarpetka

Jedyny na rynku monitor używający medycznej technologii pulsoksymetrii. Owlet został zaprojektowany by alarmować o płytkim oddechu lub utracie procesu oddychania noworodka. Jedyny na rynku monitor przypinany do skarpetki niemowlęcia.
Aplikacja Owlet na smartfon ApplePrecyzyjna technologia
Monitor do pracy wykorzystuje technologię pulsoksymetrii. Ponad 100 tysięcy godzin testów (ponad dwa miliardy uderzeń serca podczas testowania) przed wypuszczeniem na rynek pozwoliło stworzyć produkt który czyni życie rodzica spokojniejszym. Genialna technologia ułatwiająca użytkowanie oraz odczytywanie informacji (skarpetka święcąca na zielono – wszystko OK, czerwony kolor alarmuje o tym że poziom tętna nie jest w normie )

Zawsze w zasięgu
O stanie Twojego dziecka dowiesz się w każdej chwili dzięki aplikacji na smartfonie Apple. Baza danych przekazująca informacje na temat ruchów oddechowych dziecka podłączona jest bezpośrednio do monitora skarpety. By móc dowiedzieć się, co dzieje się z Twoim dzieckiem, nie będzie potrzebne podłączenie do sieci. W każdej chwili na swoim telefonie w czasie rzeczywistym będziesz miał pogląd na tętno dziecka oraz poziom tlenu.

Skarpeta monitor jest dla dzieci od urodzenia do ukończenia 1,5 latek. Monitor Owlet daję rodzicowi poczucie spokoju, urządzenie nie jest przeznaczone do diagnozowania, leczenia jakiejkolwiek choroby.

Materiał wideo

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie?

☑ Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą monitorów dla niemowląt Snuza, Angelcare, Luvion i Babysense
☑ Zapewniamy serwis oraz gwarancję 24 miesiące na zakupiony produkt
☑ W ofercie tylko oryginalnie zapakowane i w pełni sprawne monitory oddechu pochodzące z oficjalnej dystrybucji
☑ Wysyłka 24h
☑ Posiadamy najniższe ceny w Internecie
☑ Mamy wiedzę i doświadczenie, istniejemy od 1990 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *